Nastavení

V sekci „Nastavení“ si můžete vložit URL adresu vaší kariérní stránky. Zvolte nejlépe odkaz na rozcestník mezi inzeráty, nebo přímo URL adresu samotného inzerátu. Náš systém automaticky vyhledá pracovní pozice, které přepíše do našeho systému. Následně když pracovní nabídku z kariérní stránky stáhnete, odstraníme ji z portálu Volnamista.cz

Jestliže nechcete tuto možnost využívat, stačí funkci vypnout pomocí přepínače.

Díky spolupráci se společností Recruitis.io si můžete nechat vygenerovat adresu XML feedu na Recruitisu, který vložíte do nastavení na volnamista.cz. Tento feed bude automaticky stahovat vaše inzeráty vytvořené přes Recruitis. 

Aktualizace inzerátů přes Recruitis probíhá každých 6 hodin. Pokud byste chtěli tuto dobu zkrátit na 10 minut, je potřeba nastavit v aplikaci Recruitisu webhooky, stačí zkopírovat odkaz a vložit ho do aplikace.

Jak na to, zjistíte snadno v nápovědě Recruitis.io.

Správa uživatelů

V nastavení dále můžete spravovat uživatele vaší firmy. Pokud je potřeba přidat dalším osobám přístup, udělte jim ho přes tuto funkci. Práva uživatelů jsou omezená pouze na správu inzerátů. Administrátor může měnit informace o firmě a udělovat práva uživatelům.

Níže v nastavení jsou dva přepínače:

  • zapnout/vypnout možnost zkontaktování vaší firmy uchazečem, který u vás nenašel tu správnou pracovní nabídku. Díky této funkci vás mohou kontaktovat mimo odpovědní formulář v nabídce;
  • druhým přepínačem si znemožníte zobrazení vložených inzerátů u vaší společnosti.